Warning: Undefined array key 0 in /home/stas4/public_html/wp-content/themes/modern/includes/frontend/class-assets.php on line 132

Dołącz do Nas!

Interesujesz się pszczelarstwem? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pszczół, miodu itp.? Może chcesz założyć pasiekę?

Dołącz do nas – wypełnij deklarację członkowską!

Na tej stronie znajdziesz wiele informacji dotyczącej pszczelarstwa, bartnictwa w Śmiglu, jego okolicach i w Polsce. Dowiesz się kim jesteśmy, jak działamy, co robimy i dlaczego pszczoły są nam bliskie.

Jesteśmy głównie pasjonatami, interesujemy się pszczelarstwem, staramy się stworzyć pszczołom w naszej okolicy. To bardzo ważne, aby dbać o naturalne zapylacze.

Dołącz do nas – wypełnij deklarację członkowską!

Są wśród nas pszczelarze, którzy prowadzą swoje pasieki nawet kilkadziesiąt lat, ale również są młodzi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z pszczołami i mają za sobą dopiero pierwsze sezony pszczelarskie za sobą. Data powstania naszej organizacji sięga roku 1889.

Znajdziesz tu również sporo informacji i ciekawostek dotyczących pszczelarstwa. Jeśli jesteś zainteresowana/y pszczelarstwem, potrzebujesz pomocy w założeniu pasieki, a może zauważyłeś gdzieś rój pszczół i nie wiesz co z nim zrobić? Skontaktuj się z nami!

Dołącz do nas – wypełnij deklarację członkowską!