Warning: Undefined array key 0 in /home/stas4/public_html/wp-content/themes/modern/includes/frontend/class-assets.php on line 132

Wykłady pszczelarskie cz. 1

Ruszamy z wykładami dotyczącymi gospodarki pasiecznej, aspektów prawnych i weterynaryjnych oraz wielu innych tematów z zakresu pszczelarstwa. Odbiorcami naszych szkoleń i wykładów są przede wszystkim praktykujący pszczelarze lub też osoby zainteresowane pszczelarstwem. W najbliższym czasie na stronie pojawi się również oferta dla szkół, przedszkoli, oraz grup zorganizowanych, które chcę dowiedzieć się więcej na temat pszczół i ich roli w życiu człowieka.

Pierwszy z cyklu wykładów obejmuje rejestrację pasieki, znakowanie oraz wytrucia pszczół – zasady postępowania. Wykład przygotowany przez wiceprezesa Towarzystwa Bartników w Śmiglu Henryka Kraczewskiego.

W celu przeprowadzenia szkolenia, wykładu czy pogadanki połaczonej z warsztatami prosimy o kontakt z Towarzystwem Bartników w Śmiglu email, poprzez formularz na naszej stronie, lub kontakt telefoniczny: 603542293.

Wykład 1 – Rejestracja, znakowanie i wytrucia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *