Warning: Undefined array key 0 in /home/stas4/public_html/wp-content/themes/modern/includes/frontend/class-assets.php on line 132

Zebranie Sprawozdawcze za rok 2018 Koła Pszczelarzy w Śmiglu

W dniu 27 stycznia 2019 roku śmigielscy pszczelarze spotkali się, aby podsumować rok 2018 i przyjąć plan pracy na rok 2019.

Spotkanie rozpoczęło się od uroczystej mszy sprawowanej przez proboszcza Janusza Buduja w kościele pod wezwaniem św. Wawrzyńca w Wonieściu. Msza, w asyście pocztu sztandarowego, była odprawiana w intencji pszczelarzy i ich rodzin oraz zmarłych pszczelarzy z naszego Koła. Pszczelarze złożyli dary i prosili o pełnię zdrowia i witalności dla rodzin pszczelich.

Po mszy, odbyło się zebranie w świetlicy wiejskiej, w której uczestniczyli zastępca Burmistrza Śmigla Pan Marcin Jurga, Sołtys wsi Wonieść Pan Alfred Splisteser oraz pracownik Urzędu z działu promocji. Sprawozdanie złożył prezes Koła Tadeusz Krzyżanowski oraz skarbnik Andrzej Stankowiak. Omówiono plan pracy na rok 2019, z uwzględnieniem zbliżającego się jubileuszu 130-lecia Koła Śmigielskich Pszczelarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *